| helpme1 a întrebat:

Salut, de ceva vreme locuiesc in Germania, si vreau sa va intreb daca stiti site-uri de unde pot cumpara carti, dar sa le livreze aici.

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Amazon, ebay și mai întreabă pe grupurile cu romani de pe Facebook care vor știi exact

| NoneOfUrBusiness a răspuns:

Sau o alternativa ar fi sa iti iei un e reader, cumperi carti in formatul necesar si gata. Il gasesc mult mai practic asa pentru ca nu necesita hartie... daca calatoresti si e o carte imensa, nu trebuie sa i suporti greutatea, plus ca eu am o problema ca parca amortesc cand citesc si ba trebuie sa ma mai intorc pe o parte, ba pe alta si ma cam incurca la rasfoit laughing. Mi se pare mai facil. Si mai usor decat sa astepti un colet. Just my opinion.

| Madalin_Ionita_1994 a răspuns:

Ebay