| Anonimu222222 a întrebat:

Vreau sa va intreb daca stiti vreun site de pe care pot cumpara GTA 5?(Siteul sa fie de incredere).

3 răspunsuri:
| Anonimus197568 a răspuns:

Depinde pentru ce platforma vrei sa achizitionezi jocul. Daca vrei pentru ps3/4 xbox 360/xbox one de pe eMAG sau altex sau pc garage ca sunt ieftine acestea. Daca vrei pentru pc, nu poti sa-l achizitionezi pentru ca inca nu s-a lansat. Poti afce o precomanda ca sa il primesti in ziua lansarii, care sa speram ca o sa fie in ianuarie si nu o sa mai amane(ca trebuia sa apara in toamana acestui an, dart l-au amanat pentru luna ianuarie 2015...doar e rockstar...si pe langa asta, sa speram ca o sa-l optimizeze bine, nu ca pe predecesorul gta4 care merge in poze si pe pc-uri foarte bune)

| Mysw a răspuns:

De la Altex poti face precomanda.Dar tinand cont de faptul ca azi este blackfriday nu poti accesa situl. Incearca in zilele urmatoare.

| Joker2323 a răspuns:

Altex Emag astia sunt cele mai bune