| FlorinMihaita99 a întrebat:

De curând am cumpărat două aparate de tatuat. Unul este de umbre iar celălalt pentru umplere, linii, etc
Problema este ca nu stiu care este de linii și care pentru umbre. Unul este verde iar celălalt albastru. Pe cutia unuia scria cu pix roșu "A" Iar pe celălalt "V". Le-am încercat pe ambele dar nu intră bine în piele. Adică intră dar după nu mai iasă, nu face bătăile normale pe care trebuia să le facă. Aparatele nu au venit cu instrucțiuni. Ce e de făcut?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Contactezi furnizorul si ceri instructiunile de folosire.

| SkyPilot a răspuns:

In ziua de azi gasesti majoritatea manualelor online. Cauta pe net.

| FlorinMihaita99 explică (pentru SkyPilot):

Am căutat dar nu am gasit.

| SkyPilot a răspuns (pentru FlorinMihaita99):

Incearca sa intrebi pe cineva care se pricepe. Alta idee nu am.
Vezi daca asta te ajuta:
http://www.youtube.com/watch?v=8WHDqeGPro0
Astia mai au si alte clipuri, vezi daca te descurci cu ei.