| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am cumparat ceva de pe olx si mi-a venit avizul am fost la posta si am ridicat coletul si azi am primit inca un aviz la acelasi colet scria numarul care scria si pe cutia produsului si scria ca mi-a venit un colet ce se intampla?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

S-au incurcat aia de la posta. Tu stai linistit, daca ai ridicat produsul, si ai platit.

| ioan452 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Da l-am platit, pe avizul asta scria: pe aviz numarul 1969 si scria numele meu si adresa mea si ca mi-a venit coletul parca