| RedGuy a întrebat:

Salut.Este cineva pe aici care stie sa foloseasca foarte bine photoshop ma refer si la desenat foarte bine in photoshop?

Răspuns Câştigător
| TreiSurori a răspuns:

Ecaterinabarbie@yahoo.com
contacteaza-ma si te ajut cu cea mai mare placere.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu! Orice serviciu imi ceri, va trebui platit!

| TreiSurori a răspuns:

Depinde pentru ce. Pot sa ajut daca doresti happy

| RedGuy explică (pentru TreiSurori):

Am raspuns mai sus pentru ce happy

| TreiSurori a răspuns (pentru RedGuy):

Ecaterinabarbie@yahoo.com
contacteaza-ma si te ajut cu cea mai mare placere.

| Robertel a răspuns:

Pentru ce iti trebuie. Poate te pot ajuta.

| RedGuy explică (pentru Robertel):

Sunt la inceputul construirii unui site. Un site cu care am ca tinta sa ajunga in top ca youtube, facebook, etc. deci ceva serios.Nu am decis inca numele site-ului, e un lucru important, si ceea ce vreau eu este un logo sau ceva de genu care sa reprezinte numele siteului si nu vreau o alcatuire de imagini de pe google vreau ceva desenat, original.Eu dau indicatiile ce va fi in desen si cum va fi, poate o schita si ce doresc este cineva care ma poate ajuta cu desenul propriuzis.