| anonim_4396 a întrebat:

Salut, fac parte dintr`o trupa de teatru de liceeni iar coordonatorul nostru ne-a lasat sarcina sa alegem piesa si inca nu am gasit piesa potrivita.Cautam o piesa care sa nu fie foarte populara, jucata de mari actori, pentru ca exista un punct unde putem sa fim comparati. Multumesc

2 răspunsuri:
| Timmotey a răspuns:

Incercati sa inventati voi o piesa si sa o jucati sa aiba scene de dragoste sau scene amuzante ar fi frumos asa sper sa te ajute ceea ce am zis eu worried

| Mircea_4300 a răspuns:

Pai am face asta daca am avea timp, am uitat sa precizez ca avem putin timp la dispozitie