| Arcadius30 a întrebat:

Imi poate da cineva un site de unde as putea cumpara volumele 4 si 5 ale cartii The Maze Runner de James Dashner? Mi-e imposibil sa gasesc aceste doua volume in limba romana.

Răspuns Câştigător
| Mihaelablabla a răspuns:

Cel mai probabil nu s-au publicat inca.

| Arcadius30 explică (pentru Mihaelablabla):

Si cam cat de repede sunt publicate volumele in romana? Adica originalele, in engleza, sunt aparute in 2012, respectiv 2016.

| Mihaelablabla a răspuns (pentru Arcadius30):

Depinde de editura. Eu astept de vreo 4 ani niste carti si nimic. Si ele au fost publicate acum 5-6, sa nu mai spun de faptul ca au si avut succes in Romania.

| Arcadius30 explică (pentru Mihaelablabla):

Ok, mersi mult.

4 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Inca nu se gasesc in limba romana