| 1tibi1 a întrebat:

Salut, imi poate spune cineva de unde pot downloada cartea The Silmarillion(gratisbig grin) de J.R.R. Tolkien? Si daca stie cineva de unde as putea sa cumpar Istoria Pamantului de Mijloc in romana (orice site sau vreun magazin din brasovbig grin). Va rog mult mult mult:*.

2 răspunsuri:
| Afinutza a răspuns:

Hello

intr pe un site de comandath si in cateva zile iti vine cartea daca o au pe stoc sau intra pe scribd.com sau scribd.ro si acolo cred ca o sa o gasesti...ca si eu citit carti de acolo.

| Nymeria a răspuns:

Poti sa o downloadezi de pe romaniainedit cu toate cartile autorului traduse in romana