| Sarbu_Alex_1995_wGhO a întrebat:

Salut miam facut un tatuaj acuma 5 zile si mi sa facut infectie sa unflat piciorul si am niste cosuri pe unde iasa infectia? Cum ar trebui sal tratez?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu gramatica aia nu ma mir sa-ti fi facut tatuajul la coltul strazii pe 10 lei.

Du-te la medic, ce puii mei. Omul ala, cand te-a tatuat, nu ti-a zis cum sa ai grija de tine ca sa te vindeci?

| MedRex a răspuns:

Pentru așa ceva se merge la medic. Chirurgul ar fi cel mai bun prieten al tău în momentul de față, cine știe ce germenele lu' pește ai luat.

| Marius_Nica_1994 a răspuns:

Du-te la pediatru numai sta