| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva unde pot gasi online un site care face calendare personalizate, cu poze trimise de mine?

Răspuns Câştigător
| dani2017 a răspuns:

Ai incercat sa scrii pe google "calendare personalizate"? Ai sa ai o mare surpriza, sunt o gramada de firme care fac asta. Singura problema pe care posibil sa o ai este ca va trebui sa cumperi mai multe nu doar unu sau doua dar ii intrebi. Vezi ca sunt firme din astea de publicitate care fac de la bannere, flyere si tot felul de chesti personalizate.

5 răspunsuri:
| Petrovic a răspuns:

În București în zona Piața Muncii, la intersecția străzii Țiglina cu Șos. Mihai Bravu se află un centru de printare. Acolo ai putea să îți faci calendarul personalizat.

| TheHerO a răspuns:

Poți să te uiți pe pcgarage și aici http://voucher-cod-pcgarage0.webnode.ro

| Tssssssss a răspuns (pentru TheHerO):

Ok, multumesc!