| Plugaru_Mihaela_1999 a întrebat:

Știe cineva cu ce fel de creioane sau carioci se poate de colorat in cartea grădina secreta?

1 răspuns:
| Ana1018 a răspuns:

Nu iti trebuie o anume marca, dar e mai bine sa folosesti creioane ca daca folosesti carioci se vede pe partea cealalta. E bine sa nu le iei nici pe cele mai ieftine pentru ca nu se ascut prea bine, dar nici pe cele mai scumpe. De exemplu eu folosesc creioane bic (am si eu gradina secreta) si mi se par usor de ascutit dar depinde de buget. Eu iti recomand bic, daca ti se par scumpe poti sa incerci altceva dar creioanele mai ok incep de la 10 lei