| pufy6646475 a întrebat:

cine stie cam cat ar costa o chitara si de unde as putea gasi?

4 răspunsuri:
| caractere a răspuns:

Pretul porneste cam de pe la 200 de lei.
De la orice magazin de profil din localitatea ta. Sau de pe net.

| DANyi a răspuns:

Iti recomand sa cauti pe soundcreation.ro sau guitarshop.com. Preturile sunt extrem de convenabile, dar acum trebuie si tu sa te gandesti ce chitara vrei. Doar n-o sa alegi exact cea mai ieftina chitara, pentru ca iti garantez ca nu va fi atat de buna (nu suna foarte bine, se dezacordeaza rapid). Iti sugerez sa iei, daca e prima chitara, de la 300 lei incolo. Bafta!

| Codrutzz a răspuns:

Exista un magazin de specialitate langa fabrica de bere in timisoara happy

| enended3end a răspuns:

450 lei. cauta pe eaudio.ro
o electroacustica de la ibanez la 450 lei cu husa, acordor si inca ceva.