| Andree a întrebat:

Cine stie cam cat costa o ora pe saptamana la chitara.big grin

3 răspunsuri:
| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Nu am idee, scuze:|. Dar poate te ajuta cu ceva acest site:-? http://www.lectii-de-chitara.ro/tag/lectii-de-chitara-pentru-copii/ Pa-pa:*. Aaa si succes la lectiile de chitara!:).

| Anastasiaa a răspuns:

Sunt locuri in care nu costa nimic, dar sunt publice (palatul copiilor, etc. ) dar la scoli de arta, poate ajunge la 2-3 milioane pe semestru big grin. (am fost si eu, si la desen, la desen costa un mil. jumatate pe semestru big grin.) daca te-am ajutat, stii tu laughing...batting eyelashes

| BLUEishot a răspuns:

Cred ca 50 de lei happybig grin