| Shiiro a întrebat:

De aproximativ un an am o tableta grafica si pot spune ca desenez destul de bine in comparatie cu ce desenam la inceput. Problema e ca nu stiu ce profil sa aleg pentru liceu... As vrea sa am o nota destul de mare la bac ca sa pot face facultate de arte in strainatate, dar ca sa ma pregatesc si pentru facultate am nevoide de un portofoliu, deci as vrea ca in liceu sa il pot face... Am nevoie de un profil care sa ma lase sa am timp sa fac acel portofoliu.
Sper ca ma puteti ajuta!

P.S: Nu-mi place deloc biologia! =)

Răspuns Câştigător
| veraa1234 a răspuns:

Du-te laLiceul de arte. Acolo poti alege profilul arte plastice. Si asta e. Dupa poti face orice facultate din acest domeniu. Inclusiv ceea ce ai zis tu. Si te vei alege cu un portofoliu complet, dezvoltat si bine definit. Bafta! Sper ca te-am ajutat!