| Lawerence a întrebat:

Salut TPU! Doresc sa ma ajute cu un raspuns cei ce se pricep!
Doresc sa ajut pe cineva la o firma cu un logo pe care sa-l amplaseze deasupra intrarii in firma.
Sunt incepator cand vine vorba de PhotoShop, Illustrator. (4-5 luni de cand lucrez pe aceste 2 programe de editat).
Am facut cateva exemple pentru ce am spus mai sus dar nu sunt satisfacut. Faza este ca am un prieten din alt judet ce are ani in spate cand vine vorba despre edit-ul in programele PS & Illustrator si s-a oferit sa ma ajute cu o varianta.
Mi s-a parut suspicios ca a sarit deodata sa ma ajute. Acum, vreau sa va intreb pe voi, cei care va pricepeti la lucrurile acestea, daca eu iau varianta oferita de el si o scot pana la urma urmei sa o pun la firma (el fiind cel ce s-a oferit sa ma ajute) pot pati ceva? Nu stiu cum stau lucrurile cu aceste drepturi de autor sau mai stiu eu, nu am inteles prea bine cum stau treburile...

Sper sa ma ajutati cu niste raspunsuri cat mai clare!
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Modifica putin si gata, oricum nu o sa stea el sa faca reclamatii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbește cu el.

| pentesterintimpuliber a răspuns:

Trebuie sa-i ceri si lui acordul

| DadalicaMihaiAlexandru a răspuns:

Iti fac eu