| anonim_4396 a întrebat:

In primul rand va doresc tuturor un an nou fericit plin de realizari incununat cu sanatate.Sora mea vrea sa afle ce program este cel mai bun pentru creat logo-uri? Adobe Photoshop 7.0,Adobe Illustrator CS2, Adobe Photoshop CS4 sau ce alt program ii recomandati?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Cel mai bun este Adobe Photoshop CS4!

| kevinuta7 a răspuns:

Pai eu personal iti recomand Adobe PhotoShop CS3, CS4 sau CS5 la alegere, parerea mea e ca PhotoShop-urile sunt cele mai bune pentru a crea logo-uri sau bannere.

| Madalinaxoxo a răspuns:

Bune,eu iti recomand Adobe Photoscape CS2 si eu il am si este foarte folositor.Acolo ai tot ce-ti trebuie, numai ca trebuie sa stii sal folosesti.Bafta.Sper ca e-am ajutat. Funda?