| unicalone a întrebat:

eu am 6 cloasoare de timbre stampilate bineinteles nu sunt chiar toate stampilate, unele sunt chiar si de prin anul 1850.Mar intersa cam cat ar costa aceste timbrebig grin

Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Uita-te pe site-ul Asociatiei Filatelistilor din Romania, exista si un catalog si cauti cu timbrele pe care le ai, mai ales cele mai vechi pot fi foarte valoroase. Numai bine!

| JustSimple a răspuns:

Depinde de colectionar toti dau preturi diferitehappy si tata are colectie de timbre happy

| sloimi a răspuns:

Aici http://www.romfilatelia.ro/magazin/reteamagazine.php ai adresele cu magazinele filatelice din Romania. In functie de localitate, te duci la ei si-ti vor evalua colectia.Nu avem cum sa-ti spunem cat costa asa pe nevazute.