| Anakmrunja21 a întrebat:

Salut TPU! Imi poate recomanda cineva canale Youtube de arta digitala (tutoriale, timelapsuri, inspiratie, etc)? Pana acum, in lista mea sunt Lavender Towne, Rossdraws, some normal artist, Ethan Becker, Ergojosh, Sam Does arts, Nadiaxel. Oricum, daca nu ai auzit de vreunul/vreuna din acestia, cauta-i! Nu exista raspuns castigator, fiecare se inspira intr-un mod diferit laughing

5 răspunsuri:
| Den1sa a răspuns:

Daca vrei as putea sa te ajut eu cu niste sfaturi
Uite cateva lucrari facute de mine digital https://folio.procreate.art/ptect7

| Anakmrunja21 explică (pentru Den1sa):

Ce fain desenezi! da, mi-ar placea!

| Den1sa a răspuns (pentru Anakmrunja21):

Scriemi in privat, daca ai cv intrebari

| nuspuncinesunt2 a răspuns:

Buna! Nicu Mihai : Animatii
Eu una, il ador happy

| Anakmrunja21 explică (pentru nuspuncinesunt2):

Mersi mult! tipul e tare misto big grin