| doctorwho a întrebat:

Ma invat si eu sa desenez anime(cam greu mi se primeste) imi puteti da niste link-uri cu tutoriale in romana va rog(de preferat pe youtube)FUNDA!

3 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Incerca pe www.videotutorial.ro Acologasesti ce vrei.succes e garntat in romana si are tot ceea ce doresti.Succes;)

| doctorwho explică (pentru TheFACKYouTub):

Unde ca nu gasesc... help pls

| Miauti a răspuns (pentru doctorwho):

Ahahaha! ce te a fraierit... te mai numesti si "dr who"

Cauta pe youtube!
http://www.youtube.com/user/markcrilley (asta ar fi unul din cei care prezinta cat de cat mai pe inteles)
unele filmulete iti arata altele iti si vb. Pt subtitrare pe youtube foloseste butonul "CC" si bifeaza limba romana (si iti subtitreaza orice filmulet de pe site in romana)