| AlinaMariaGam681999 a întrebat:

Salut, TPU
Mă numesc Alina si asta e prima mea postare,nu o să întreb nimic,dar vreau ca de ZIUA NATIONALA A ROMANIEI să vă urez la toți LA MULTI ANI,si doresc ca pentru o zi grijile noastre să zboare si sa uitam de tot,sa ne amintim că avem o tara frumoasa,plină cu traditii si obiceiuri fara de cusur,astel ca de ziua aceasta să primim im suflete caracterul nostru de romani inegalabil care ne face diferiți de orișicare tara din lume, încă odată spun LA MULTI ANI ROMANIA SI ROMANI

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aceeasi urare si din partea mea, tuturor celor care isi sarbatoresc ziua de nastere (mai ales ca este si ziua mea de nastere) si tuturor romanilor, oriunde s-ar afla.

| dannyel86 a răspuns (pentru Ioandelasal):

LA MULTI ANI, Ioan! Pentru dubla sarbatoare din viata ta.
Sa ai o zi frumoasa si sa te bucuri de ea!
Sarbatori cu multa lumina in suflet!

| gelu1970 a răspuns:

Iti multumesc Alina.
Insa partea cu caracterul inegalabil...
Sa nu fim asa de orgoliosi deoarece suntem intr-adevar deosebiti indiferent in ce tara ne aflam. Problema e in ce sens?
Oricum intentia ta a fost frumoasa.
O zi buna.

| KanezuY a răspuns:

La multi ani!