| Alexa_4667 a întrebat:

N-am mai vb de mult, iar acum chiar am nevoie de ajutor: vreau sa ma inscriu la Liceul Tonitza, incepand din toamna. Imi puteti spune de ce am nevoie, pe langa dosar? Va multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Cred că ai nevoie de pregătire la desen, fiindcă ai să dai o probă practică. Vorbeşte cu profesorul de desen.
Dacă ai nevoie de un plus de informare, dacă vrei să te relaxezi ori să te distrezi, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/