| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara. Vreau sa dau la liceul militar, dar nu stiu cum ma inscriu.Imi puteti spune cum ma inscriu, cat sa inteleg? Si cand sunt inscrierile? Multumesc

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-ai sters intrebarea tocmai cand voiam sa-ti raspund, Asta e!

Răspuns utilizator avertizat
| contnou89 a răspuns:

Bună.Verifica data începerii înscrierilor pe site urile oficiale a colegiilor militare.Probabil prin ianuarie-februarie vor începe. Dupa te duci la centrul de recrutare a județului de care aparții.Mai departe te vor ajuta ei cu informațiile și înscrierea.

Și eu tot la lm vreau sa dau happy