| Ciubotaru12 a întrebat:

puteti sa-mi spuneti niste jocuri de razboi care sa mearga pe urmatoarele cerinte:AMD Semptron LE-1200 2.1 ghz, 1 gb ram, 288 video!

6 răspunsuri:
| Metaler a răspuns:

Potzi incerca red alert 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maidmmarian

| pdannysan13 a răspuns:

Jocuri de strategie sau care sa fie despre razboi?

| pdannysan13 a răspuns:

Red Alert 2, Warcraft 3, Rome Total War, Warhammer 40kbig grinawn of War, C&C Generals astea strategii

Medal of Honour, Splinter Cell, Call of Duty, de fapt aproape orice joc FPS este cu razboi (futuristic, sau din trecut, sau prezent tongue )

| Unnamed_5767 a răspuns:

Call Of Duty 1
Call Of Duty 2
Call Of Duty Modern Warfare 1
Call of DUty Modern Warfare 2

| imscared a răspuns:

Ce spune unnamed sau poti juca de asemenea a. v. a(alliance of valiant arms) care este online si are o grafica destul de buna pentru cerintele sale