| Ciubotaru12 a întrebat:

Care au fost cele mai misto jocuri pe care leati jucat voi? Dau funda! Si ziceti-mi daca merg si pe urmatoarele cerinte:AMD Septrom 2.16 ghz, 960 rami, 288 video, windows 7!

9 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Sims 3

| ItzRivenGod a răspuns:

Battlefield 2
call of dutty 1(vremuri bune), 2, 3, 4, 5
modern wafare 1, 2
God of War 1, 2, 3 (pe consome ps2)

| ChRoM a răspuns:

"s'ar putea " sa iti mearga prototype big grinwinking

| diesel94 a răspuns:

Explica si tu ce placa video ai, si dupa configuratia care zici ca o ai windows 7 nu e prea potrivit

| diesel94 a răspuns:

Nu mai tot vorbiti ma oamenilor :o wtf?
prototype se misca sacadat la mine care am video 9500 gt 1gb, sempron 2. 2ghz(nasol stiu) si 2 gb ram si prototype nici vorba sa ma pot juca din cauza procesorului

| Ellimist a răspuns:

-Prince of Persia sand of time
worrior within
the two thrones
-mirror edge
-world of warcraft
-Need for speed most wanted

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prototype, Crysys, Far Cray 1 si Transformes

| Steffyy a răspuns:

The sims 3
Assassins Creed 1, 2
da, cred ca merg happy

| Dumitrumarian a răspuns:

Iti merg ceva jocuri insa iti subliniez jocruile astea sunt misto eu le-am jucat ca mie imi plac acestea cu sabii... imi plac acestea cu actiune iti recomand god of war 1-2-3-4 devil may cry 1-2-3-4- nu iti merge 5 prototype si iti recomand ca sa joci aceste jocuri macar 2 gb ram cel mai bine 4-5