| 12437809 a întrebat:

sunt clasa a 8 -a ...La ce liceu as putea sa merg si la ce profil (in afara de mate-info) cu media 5-8 de 9.10 si daca iau in examene 7?

5 răspunsuri:
| Iasmiiinaaa a răspuns:

Stiinte sociale, stiinte ale naturii

| Zoey112 a răspuns:

In general poti intra cam oriunde cu media aia chiar si daca nu iti place mate info poti merge la stintele naturi ca e tot profil real

| Alexaaxc a răspuns:

La un liceu bunicel, depinde ce vrei sa faci mai departe. Depinde si in ce oras vei merge la liceu

| Abbcdd a răspuns:

Octav Onicescuhappy La filologie sau stiinte sociale. Succes in examene:*

| Zuzuuu a răspuns:

Buna. Poti merge la un liceu destul de bun cu media aceea. Daca nu vvrei mai-info poti merge la stiinte sociale, stiinte ale naturi sau filologie. Te pup:*