| anonim070794 a întrebat:

Am terminat clasa a 8-a si am media din examene 8, 62, iar cea de admitere 8, 82... Am sanse sa intru la profil mate-info?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai sanse, asa ca trece liceul si profilul respectiv pe primul loc la optiuni. Poti sa treci apoi si alte licee cu acelasi profil, cat mai multe cu atat mai bine.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU avem de unde să GHICIM!
Oricum, este posibil - mediile de anul trecut sunt doar orientative happy
Acum, depinde şi ce liceu preferi...

Media de admitere depinde de localitate/liceu/profil/specializare!
În general, variaţia este de +/- 0, 5 p până la 1 p faţă de mediile din anul anterior.

Toate cele bune!

| Ra_Ki_1982 a răspuns:

Buna,anul trecut daca emdia a fost 8, 82 va scadea deoarece s-au luat note mai mici decat anul trecutwinking, acum depinde cu cat va scadea... O zi frumoasa!