| NesteaB a întrebat:

Sunt majoreta si incerc din rasputeri sa pot face miscarile bine dar nu mi de primeste nu sunt atit de feminina. Cu ce ma puteti ajuta? miscari, gimnastica sau altceva?! Help Plizz! Funda

Răspuns Câştigător
| niculescu16081994 a răspuns:

Gimnastica dar e bine sa faci si miscari big grin astept funda big grin

1 răspuns:
| sandreya11 a răspuns:

Incearca sa fi gratioasa, sa dai din bazin. Poti invata cateva miscari de balet si sa executi pasii pe varfuri ca sa te simti mai usoara si mai rapidawinking