| ZitzCamper a întrebat:

Salut tuturor l-a scoala am un proiect cu numele,, Drepturile copilului"..imi puteti da niste idei cu ce as putea face...eu m-am gandit sa fac o cutie din carton si sa pun toate drepturile si sa extraga colegii...astept si alte idei(DAU FUNDA)

Răspuns Câştigător
| BlackDarkAngel a răspuns:

Eu as zice sa desenezi pe o foaie toate drepturile copilului, dar sa fie amestecate, de exemplu: dreptul la joaca [in josul paginii] si mai sus pe foaie sa scrie: dreptul de a avea jocuri/jucarii, dreptul la un calculator etc..si tot asa cu toate drepturile, si pui colegii sa uneasca corespunzator! big grin