| anonim_4396 a întrebat:

Avem un proiect la scoala despre 1 martie! Puteti sa ma ajutati cu cele mai bune idei. Adica ce as putea sa pun pe niste planse de carton! Sau alte idei de desene accesorii chiar daca puteti sa imi dati ceva melodii frumoase DE PRIMAVARA dar nu pentru copii! Ceva in gen holograf-primavara incepe cu tine.

Va dau voturi si FUNDA!

1 răspuns:
| mami a răspuns:

Decupeaza din hartie ghiocei multi umple plansa cu ele si ampleteste un snur gros imens alb rosu si prinde-l in colt