| AnOnImuSS1 a întrebat:

Salut, unde gasesc cladiri abandonate in Timisoara sau de pe langa oras !

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cineva planuieste un viol.

| AnOnImuSS1 explică (pentru anonim_4396):

Este pentru sendinte foto laughing dar mersi, nu e o idee rea laughing

| Peridava a răspuns:

Eu le-am vazut fix in centru.
In alta ordine de idei, nu inteleg gusturile astea ale voastre (apropo de sedinta foto) de a face "arta" din gunoaie, darapanaturi si alte mizerii. Ori poate vrei sa fotografiezi niste gunoaie umane printre alte gunoaie?

| AnOnImuSS1 explică (pentru Peridava):

Fiecare fotograf are cate un stil, eu am stilul meu de a face poze dar na ce pot sa spun ..nu prea e de ajutor!