| Lexthebest a întrebat:

Salut,unde pot gasi poza asata https://imgur.com/a/gdd8DM0 eu nu o mai gasesc la dimensiunea ei originala dau funda celui care gaseste poza originala!

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Daca vrei sa-ti faci un tatuaj asa, cel care iti face tatuajul ar trebui sa fie capabil sa il deseneze cu putina imaginatie si dupa poza aia.
Daca nu se simte in stare dupa o poza asa mica, cauta pe cineva care se pricepe la desen si pune-l sa ti-o redeseneze.

E foarte greu de gasit avand in vedere ca nu este recunoscuta de Google Imagini.

1 răspuns:
| Catrice a răspuns:

Nu mai exista. Multe poze nu se mai gasesc, nu ai nici o șansă.