| NicaAlex1983 a întrebat:

Lucrez la un intr-o template si vreau sa editez tesxtul dar zice ca nu imi gaseste font-ul pentru acel template si nu stiu cum sa-l gasesc.
Poza: https://imgur.com/a/uAXC1

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Foloseste fontul implicit.
(alege casuta de jos din fereastra sau pur si simplu nu definesti nici un font).

| NicaAlex1983 explică (pentru Bula):

Faza e ca daca il setez cu fontul implict nu apare text-ul la intr-o

| Bula a răspuns (pentru NicaAlex1983):

Inseamna ca n-ai setat de la inceput fontul implicit.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi cand l-ai descarcat sa cauti un fisier in.tff sau.ott, ceva de genul... oricum, iti dai tu seama ca e un fisier pentru fonturi si il instalezi.