| Aezakmi a întrebat:

Salut, vreau si eu niste linkuri cu siteuri unde gasesc aparate foto drsl, sunt amator deci nici nu vreau sa investesc ft multi bani in primul aparat(mi-am descoperit pasiunea cu un compact) si imi doresc sa fac urmatorul pas, sa achizitionez un slr, de preferat nikon sau canon, mersi mult happy

4 răspunsuri:
| AlexCrb a răspuns:

Emag.ro, cell.ro

| Akid a răspuns:

Emag.ro de acolo mi-am luat eu compact la o oferta foarte buna. aproape gratis. insa gasesti si ceea ce cauti tu la preturi bune! succes in continuare. sper sa reusesti ceva cu fotografia. si mie imi place foarte mult.

| Aezakmi explică (pentru Akid):

Multumesc mult, nu am mentionat ca caut unul second hand happy mersi mult de ajutor happy

| Akid a răspuns (pentru Aezakmi):

Cu placere. Pentru unul second hand poti arunca aici o privire
http://www.f64.ro/aparate-foto-second-hand.html

Sau pe okazii.ro