| KingCrimson a întrebat:

Salut vreau și eu să îmi fac un tatuaj dar faza e că vreau să îl fac mai întâi temporar să văd cum îmi stă, există un loc unde să îl fac?

4 răspunsuri:
| fluture156 a răspuns:

Incearca un tatuaj cu henna. Dispare in cateva luni.

| Sarcopt a răspuns:

Da, pe corp laughing

| Adi88 a răspuns:

Dacă vrei sa nu se vadă pe fund. Dacă îl vrei la vedere pe mâini, gat etc.

| Totenkampf a răspuns:

O multitudine de locuri chiar...

Și dacă este nevoie să te sfătuiești cu familia, prietenii, străinii în cazul tău și alte astfel de concepte înainte să faci orice, înseamnă că acel "orice" nu este potrivit pentru tine. Dacă ai pus această întrebare, în care afirmi deschis că ești nesigur, acceptă-ți și nesiguranța asta și nu-ți mai fă tatuajul.