| Belcica a întrebat:

As vrea sa fac un tatuaj temporar, exista sau sunt doar zvonuri si daca da, unde? Vreau multe informatii legate de treaba asta!

Răspuns Câştigător
| Florin0509 a răspuns:

Da tatuajele temporare exista si de obicei se fac in acelasi loc unde se fac si celelalte. dar bine inteles calitatea lor nu estea cea mult asteptata si chestia asta cu *tatuaj temporar* tine doar 1 an!
Parerea mea este ca de cat sa iti strici pielea cu unul temporar mai bine incearca unul permanent deoarece in timp ce tatuajul temporar se invecheste se sterge du pa piele dar raman pigmenti colorati... si dupa aia s-ar putea sa nu iti placa!
Eu unul nu iti sugerez sa iti marchezi corpul! Deoarece vei regreta! (propria experienta ) FUNDA :?