| katalinakarina a întrebat:

Cat costa abonamentul pentru revista usor de crosetat? vreau si detalii despre abonament daca se poate. multumesc

2 răspunsuri:
| AnNaa67 a răspuns:

Buna! Eu mi-am luat-o si a costat 5, 50 lei si merita! 4 reviste, doua gheme si o croseta.

| MIVCrochet a răspuns:

Citeste pe aici si vei afla: http://miv-crochet.blogspot.com/p/forum.html
Depinde pentru cate numere faci abonament. O revista este 11, 99 lei la care nu se adauga costuri suplimentare de transport sau expediere.