| icstee a întrebat:

Caut si eu carti despre criminali celebri, crime celebre (reale) sau despre inchisori, imi trebuie sa fac un proiect. Am tot cautat dar nu gasesc. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| nyko06 a răspuns:

Poti cauta despre omul cu ciocanelu si mai era unu pe care nu mi-l amintesc acestia chiar au existat si au facut crime, mai era si Ramaru parca asa se numea.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carti nu stiu sa iti recomand, dar poti urmari serialul "Crime care au zguduit lumea" marca Discovery sau "Crime Stories", difuzat pe Zone Reality.

| Takocska a răspuns:

Pe okazii.ro ai incercat?

| gHioo a răspuns:

Lagarul de la Auschwitz