| Farway a întrebat:

Salutare, cine ma poate ajuta si pe mine cu un link sau ceva pentru programul Sony vegas pro 11 ( sau care este mai bun) si sa ma ajute sa il fac, am incercat tot felul de Sony si nu mi-au mers!
Nu stiu la ce categorie sa incadrez aceasta intrebare sper ca e buna categoria de arta si cultura!
Dau funda!
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| kalex a răspuns:

Daca vrei Sony Vegas recomand 12 (il iei de pe TPB)
Dar eu nu as folosi Vegas. Mai bine iti iei Adobe Premiere si il inveti! Funda?

| Farway explică (pentru kalex):

Vreau Sony Vegas (nu conteaza 11, 12 nu e o preferinta oricare) pentru ca am mai lucrat in el si ma descurc cat de cat, dar nu mai gasesc linkul de unde l-am luat ultima oara si acum nu am mai gasit 1 sa il fac, dincauza asta am scris aici ddar vreau sa imi dea cineva sursa sigura de unde pot sa il iau si sa ma ajute sa il fac, pentru ca nu mai reusesc!