| depye a întrebat:

Buna ziua TPU. vreau sa instalez si eu programul Sony Vegas pro 12, iar de unde am incercat sa il descarc, mi-l descarca si cu ceva virusi. ma poate ajuta cineva sa imi spuna cum as putea sa fac sa gasesc vreun link fara sa aiba virusi?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Presupun ca nu il descarci din pagina fabricantului oficial. deci ceea ce vrei tu e un Sony vegas ce vine acompaniat cu un generator de key, acesta din urma fiind recunoscut ca "virus" de orice program antivirus.deci in cazul in care vrei sa instalezi cu adevarat Sony vegas dezactiveaza antivirusul si foarte important...cauta tutoriale in care iti explica cum se activeaza programul respectiv. in cazul in care ai nevoie de ajutor si nu esti o persoana paranoica, instaleaza teamviewer si in 15 minute aproximativ o sa il ai.
bafta

| depye explică (pentru gelu1970):

Cred ca l-am instalat! ce imi ramane de facut, e sa ma invete cineva cum sa lucrez in program. deocamdata vreau sa lipesc mai multe filmari de 3 minute filmate cu o camera profesionala Sony. ai putea sa ma ajuti?

1 răspuns: