| Cybe3r a întrebat:

Ma poate ajuta sa fac un video din poze despre Marea Neagra pe fundal melodia Vama Veche - vama veche sa fie de 2 minute? Imi trebuie la facultate si nu ma pricep la facut videoclipuri si edituri. Un fel de video de prezentare. Va mulțumesc!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pe aici nu se fac teme scolare! Citeste: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#12

| PainTech a răspuns:

In cazul asta poti face o prezentare powerpoint, pui melodia pe primul slide si o lasi sa ruleze pana la capat.

La pus imagini pe diapozitiv cred ca se pricepe oricine.

| Irinelp a răspuns:

Caută o aplicație pentru făcut video cu poze și muzică.