| ANONYMBOSS293 a întrebat:

Care imi poate da un program cu care pot face videoclipuri. Vreau sa unesc cateva filmulete si poze, o prezentare video.

2 răspunsuri:
| BroSafarii a răspuns:

Salut, un program simplu in acest gen este Movie Maker, poti taia, decupa, baga efecte ale imaginii... daca ai Windows XP, trebuie sa il ai instalat de la windows, in cazul meu il am, probabil si pe alte windows-uri trebuie sa fie, nu stiu. ( C:\Program Files\Movie Maker ). Un alt program este Lightworks, simplu de folosit si foarte indemanos daca stii sa lucri pe el. Altul este Pinnacle Studio 16 Ultimate, spor la video-uri, sper sa te descurci, o funda m-ar ajuta. Succes!

| Veko a răspuns:

Daca vrei sa iasa ceva normal si nu prea spectaculos poti sa folosesti Windows Movie Maker.dar daca vrei sa iasa ceva frumos iti recomand Sony Vegas