| Erzaa a întrebat:

Cu ce program pot face o prezentare cu poze, videoclipuri, muzica pe fundal, texte?

6 răspunsuri:
| DeepInDarkness a răspuns:

Powerpoint

| Jipa95 a răspuns:

Microsoft Office / Power point

| LTAA a răspuns:

Windows Movie Maker, Microsoft Office Powerpoint.

| Mirceaeliade a răspuns:

Uie cu programul asta poti sa editezi video sau sa faci clip din poze, video cu muzica si text. Poti face de fapt orice in el si este portabil adica nu trebuie instalat doar sa dai click dreapta pe el si run as administrator happy

| HaRCoR7 a răspuns:

Cu camtasia 8. Este, dupa parerea mea, cel mai bun si cel mai usor de utilizat program folosit pentru editat / creat videoclipuri etc.

| ana222maria a răspuns:

Fiplagram pentru telefon decat.