| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Sunt intr-o mica dilema. M-am cam lasat de hobby-ul desenului de vreo cateva luni... si nu stiu daca sa continui cu treaba asta, sau sa o las moarta. Aici e galeria mea:

http://alexkrat92.deviantart.com/gallery/53098498/Drawin gs

Ce credeti?

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ceva nu miroase bine, un tip care face asemenea desene nu pune o asemenea intrebare. Ceva nu e in regula.

| Vvistula a răspuns:

Tu trebuie sa faci expozitie cu ce ai acolo

| stefanvladvlad a răspuns:

Nu trebuie sa te lasi...
sunt foarte tari desenele tale!

| Coloringthevoid a răspuns:

Daca desenul este doar un hobby faci o mare greseala.Ai multe posibilitati cu un asemenea talent. Daca nu ai pus intrebarea asta ca sa-ti faci reclama sad

| AdyColt a răspuns:

E frumoasa. Nu te lasa.

| YouAreWhatYouRead a răspuns:

De ce te-ai lăsa de desen, din moment ce e un hobby? Adică, fiind un hobby, înseamnă că îți place ceea ce faci, mai ales că îți iese și foarte bine. Adică, întrebarea ta imi sună cam așa: "Să continui cu ceva ce mă face să fiu fericit (relaxat, poate) sau să mă gândesc cum ar fi fost dacă aș fi continuat?" Poate că pare puțin cam serios ce am scris eu aici, dar nu se merită să renunți. Felicitări și baftă în continuare!

| Miur a răspuns:

Daca asa desenezi eu zic ca poti sa ai un viitor extrem de frumos. Operele alea sunt atat de minunte mai ales cele picate... DE VIS! Nu te lasa! Ai un talent foarte mare care e pacat sa nu fie exploatat. Fratele meu s-a lasat de desen crezand ca nu e o cariera de viitor (chiar daca si el avea talent) si acuma ii pare rau de alegerea pe care a facut-o. Deci iti spun sa nu te lasi!

| Moldovan_Giorgia_1975 a răspuns:

Nu te lasa
Nu merita