| ΞJustΞмэΞ a întrebat:

[ Intrebare numai pentru cei din Constanta! ] Stie careva cum este Colegiul National de Arte "Regina Maria" din Constanta?
Planuiesc sa ma duc acolo dupa ce termin a 8-a la anul' si vreau sa stiu daca chiar este o scoala cu profesori buni. Vreau sa dau la arhitectura >:
Pareri, opinii si impresii. Le astept big grin Si cum zice traditia, "Dau funda"hee hee

Răspuns Câştigător
| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Da la Regina Maria e prea cool. eu am term a 8a si am vrut acolo da nu m-a lasat mama >.> Cunosc f multi copii de acolo si spun ca este fain rau, faci desen muult si la arhitectura e greu de intrat dar este foarte buna sectia. Un sfat: nu te duce in a 9a, mai bine te duci in a 8a ca sa ai o baza pentru ca dai proba de aptitudini si e greu. Anul asta au fost f multi picati la proba... Succes :*