| elisaaa a întrebat:

Salutare TPU, stiti pe cineva care doreste tablouri pe comanda? M-ar ajuta enorm!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Din pacate, iubitorii de arta nu prea cumpara tablouri pe "nevazute", de la artisti (?) necunoscuti.
Poti insa sa-ti deschizi o pagina dedicata pe Facebook, unde sa-ti faci reclama sau te poti inscrie in diferite organizatii artistice de profil, care sa te ajute la promovare.

| florinflorescu a răspuns:

Salut, sunt tot mai putini cei care apreciaza aceasta arta. dar poti da anunturi pe olx sau alte site- uri la prestari servicii poate mai castigi cativa cluenti. succes.