| MissyCreaw a întrebat:

Saluuut! Imi puteti da un sait unde pot gasi rezumat la Elevul Dima Dintr-a Saptea? Va rooog! Imi trebuie urgent si rapid!

Răspuns Câştigător
| FitaDeVedeta a răspuns:

Scrie pe google rezumat elevul dima dintra-a saptea sau cum se numeste. funda? pls ca am doar 2big grin

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Mi se pare ca am eu in rezumat facut de mine la aceasta carte. Daca intri deseara, aminteste-mi printr-un mesaj si ti-l trimit.
O zi buna!

| FitaDeVedeta a răspuns:

Scrie pe google rezumat cum se numeste. funda? pls ca am doar 2big grin