| anonim_4396 a întrebat:

Multa lume imi recomanda sa citesc Elevul Dima dintr-a saptea, numai ca nu am timp. Unde as putea sa gasesc un rezumat? plus ca am primit tema de la scoala sa citesc tot romanul. E destul de urgent! Primul fundita.

Răspuns Câştigător
| Didw a răspuns:

Http://fairy-fic.myforum.ro/-vp885.html
Cauta aici >:D

9 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Îţi faci timp şi citeşti.
E foarte bună cartea! Mă mir că v-a zis de ea la şcoală.
Eu mereu am evitat temele de la şcoală pentru că era literatură proastă dar în cazul ăsta, îţi recomand să respecţi tema şi să citeşti carteawinking

| mirunaioana a răspuns:

Eu am citit cartea si pot sa te ajut dar acum nu prea am timp sa-ti scriu. Poti sa-mi trimiti mesaj pe privat, daca vrei sa vorbim.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu stiu ca si eu o caut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta nu cred ca o sa te ajute prea mult, dar eu zic sa o citesti.Cand am citit-o eu avem un program incarcat, dar fiindca imi placea atat de mult o tineam cu mine, si fie ca steptam metroul, fie ca eram la coada undeva, ma apucam sa citesc mai departe.Trebuie sa spun ca ma tinea cu sufletul la gura, erau rasturnari de situatie in carte. Mi-a placut foarte si cred ca am citit-o de 4 ori.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi trebuie si mie daca gaseti sa imi dai si miehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am citit-o si eu... dar in vacanta de vara iar acum trebuie sa fac rezumatul...ma puteti ajuta? va rog

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E o carte extraordinara te face sa nu o mai lasi din mana. Cel putin mie mi-a placut foarte mult.Asa ca iti recomand sa o citesti si poti sa o cmperi din librarii. E ocarte foarte buna!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am citit-o si am doar 12 ani.deci...