| WeaponGirl a întrebat:

Si pana la urma cine a castigat concursul de poezii? azi trebuia sa se anunte... tongue

Răspuns Câştigător
| stpu a răspuns:

Daca arunci un ochi pe blog http://www.tpu.ro/blog/?p=3385 ai sa stii cine a castigat

| WeaponGirl explică (pentru stpu):

Mersi, nu am stiut unde sa caut! happy

11 răspunsuri:
| scumpik45 a răspuns:

De fapt, Nastia a fost descalificat/a pentru ca are peste 18 ani...straight face

| WeaponGirl explică (pentru scumpik45):

Pai sincer, majoritatea care au/ am participat avem peste 18hee hee eram doar curioasa

| scumpik45 a răspuns (pentru WeaponGirl):

Dar asta incalca regulile...straight faceEu sunt singura de 13 ani care a participat? laughing Glumesc laughing

| WeaponGirl explică (pentru scumpik45):

laughing posibil sa fi singurahee hee Si pana la urma cine a castigat daca Nastia a fost descalificata? big grin

| KatomikaTakumi a răspuns (pentru WeaponGirl):

Cea care a scris inaintea ta, scumpik45, si careia ii transmit felicitari!

| WeaponGirl explică (pentru KatomikaTakumi):

Pai ín cazul asta...o felicit si eu laughing

| WeaponGirl explică (pentru scumpik45):

Felicitari, vezi se pare ca erai totusi printre singurele persoane care a intrunit conditile!hee hee Bravo :*

| scumpik45 a răspuns (pentru KatomikaTakumi):

Va multumeschappyAcum, sper sa si primesc premiul laughing laughing Din cate scrie pe pagina de concurs, premiul poate fi ridicat pe 14 august, dar eu nu voi fi pe 14 acasa, deeeeciistraight face

| scumpik45 a răspuns (pentru KatomikaTakumi):

Dar de unde ai aflat ca eu am castigat? laughing Eu am primit prin E-mail, dar nu am vazut pe site. laughingSoo...de unde?happy

| KatomikaTakumi a răspuns (pentru scumpik45):

Pai la raspunsul castigator e un link. Dai click pe el si spune acolo cine e castigatorul.