| antrebarisiraspunsuri a întrebat:

Site-uri pe care pot sa comand carti si sa fie livrate in easybox?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

EMAG.
easybox e proprietatea eMAG si doar ei si partenerii lor de pe site livreaza acolo

| VoidEternal a răspuns (pentru suntserios):

Sunt deja mai multe site-uri care nu sunt deținute de eMag care livrează în easybox. eMag, de fapt divizia Sameday, vrea să extindă funcționalitatea sistemului lăsând și terti sa livreze in punctele lor de ridicare.

| VoidEternal a răspuns:

Libris.ro

| Werrich a răspuns:

Easybox e a lui eMag deci doar de pe eMag poti comanda

| antrebarisiraspunsuri explică (pentru Werrich):

Nu-i adevarat. am comandat si de pe fashion days

| Werrich a răspuns (pentru antrebarisiraspunsuri):

FashionDays este actionariat de eMag, din 2016 este parte din eMag.
https://teams.emag.ro/team/fashion-days-teams/

| suntserios a răspuns (pentru antrebarisiraspunsuri):

FashionDays este al emagului