| Lyx3770 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog mult 2 formule magice din basmele romanesti.

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

A fost o data ca-n povesti, a fost ca niciodata, din rude mari imparatesti o preafrumoasa fata.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ini mini hop si asa ce vrei sa fie:d!laughing Abra ca dabra zong zili zung ce vrei sa fielaughing! Punci punci babili du ce vrei sa fie ( asta e din desene dar e amuzantaarolling on the floor) )

| Skiller1997 a răspuns:

A
fost ca niciodata, din rude mari imparatesti o preafrumoasa fata.

| peagus2000 a răspuns:

Era odata pe cand pe can puricele se potcovea cu 99 de potcoave la un picior si tot i se parea usor